https://www.facebook.com/graci estoneofficial?v=app_178091127 385&app_data=eyJjb250ZW50LnRyY WNrIjoiMTYxMzgxNTgyNDU4ODU5NTI wIn0%3D
Alternativt
www.soundcloud.com/graciestone /graciestone-christmas
Graciestone heter vi, vi är ett gäng i Borås som lirat ihop i ett par månader, och nu släpper vi vår första rocklåt, a Jolly good Christmas. Hade uppskattat grymt om ni lyssnade & lämnade kritik :-)
Alla instrument är spelade av oss själva, mastrat / mixat i Cubase 5 med oZone VST'n. Goldwave är använt efterhand för att uppa volym och lite smått och gott.
Edit: Googla på din model och vad du söker efter så hittar du säkert något forum där någon skrivit det genast!
#8 det är en stationär
tryck delete för att komma in i BIOS. sen ska det finnas en inställningi advanced BIOS/chipset feutres "USB-keyboard [Disable] "
ändra till enable, sen ska det fungera och trycka på F8...