×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Ipod converter hjälp

Postat av GEWARN! den 2 Januari 2009, 15:35
15 kommentarer · 14 träffar
Tja, det är såhär att jag har köpt en ny Ipod. Jag har också tankat en Ipod converter som jag använder för att byta filmformat så jag kan lägga in dom på min Ipod. Problemet är att det tar sån jävla tid eftersom jag måste göra om en hyfsat lång procedur varje gång jag lägger in ett nytt avsnitt av t.ex Weeds (4 säsonger med 12 avsnitt i varje)

Så min fråga är om det finns någon converter som man kan lägga in många klipp samtidigt så man inte behöver lägga in ett och ett varje gång.

Ganska dåligt förklarat men jag hoppas ni förstår.

Tack på förhand /GEWARN!
Föregående tråd
Nästa tråd

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar