×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hjälp - CS stänger av sig

Postat av Aksell08 den 21 April 2009, 00:39
2 kommentarer · 179 träffar
Det absolut konstigaste problemet med CS jag någonsin varit med om - När jag kommer in på servrarna så hinner jag spela i 20 - 40 minuter sen stänger CS av sig. CS stannar, ljudet stannar och repeterar det senaste ljudet tills skärmen blir svart och då stannar den svart tills jag stänger av CS genom aktivitetshanteraren.


Sen när jag gjort det så kommer det upp en ikon i högra hörnet på skärmen som ser ut såhär:


http://img5.imageshack.us/img5 /3495/konstigikon.jpg


Det är uppenbarligen någon typ av fel-ikon men är det någon som vet vad den betyder specifikt? Det händer inget när man varken klickar eller högerklickar på ikonen och det kommer inte upp nåt när man håller musen över den.


Det har varit såhär sen jag installerade CS på den här datorn. Jag har Windows Vista Ultimate 32bit.


Tack på förhand!
Föregående tråd
Nästa tråd

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..