×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Main partners
Swedish partners
Philips Samsung Trocadero


1

tangentbords problem! KASSt!

Postat av Vusak den 4 Januari 2011, 12:48
4 kommentarer · 357 träffar
tjena, nu kan inte jag starta denna mening med stor bokstav för håller jag in shift och trycker på t så händer inte ett piss. vad kan problemet vara? båda knapparna fungerar om man inte kombinerar dem.


Jag kan visa hur det blir om jag håller in shift och trycker på alla bokstavsknappar på skrivbordet inkl ¨',.-.


QWERUIOP

ASDFGHJKLÖÄ*

BN_


Det där e ju kasst, missar några på toppen raden, funkar fint på mitten och får med 3 på botten raden...


Så jag kan inte göra kolon heller på tangentbordsfan. Har fungerat fin fint super länge, det e inte ett nytt tangentbord.


Jag uppskattar verkligen om någon hjälper mig med detta problem! 8/


8/ = en arg gube
Föregående tråd
Nästa tråd

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..