×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Skatez till hård musmatta

Postat av Dinken den 7 Juni 2012, 15:48
3 kommentarer · 144 träffar
Tjo! köpte en Deathadder och en Razer Scarab-musmatta, min MX518 och Qpad matta började bli allmänt slitna och äckliga :p


Men jag kom till ett litet problem. Scarab är en hård musmatta och för någon anledning så passade standard "skatezen" på deathaddern inte alls ihop med musmattan, det blev skrovligt och lät allmänt störande. Sen provade jag med min gamla mus och det gled lenare och skönare än någonsin förut i min gamingkarriär!


Nu vill jag ju såklart använda nya musen men måste ha nya skatez. Kan ju iofs prova flytta över mina gamla slitna skatez till den nya men ville kolla om ni har några tips vad för skatez som är bra till hårda musmattor? (Razer Scarab)


Tackar på förhand! :)

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..