Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
1

Bevisa GS för en polare!

Postat av Blaugrana den 12 December 2010, 19:12
12 kommentarer · 204 träffar
tjena.


Har inte lirat WoW sedan den 9e Januari 2010. Och idag kom debatten upp med en kompis om hur mycket GS jag hade. Och jag var 100 % säker på att jag hade 5.6 k men det trodde ju givetvis inte min kompis på.


Och det går ju inte och kolla upp min gubbe på armory heller för att jag har varit oaktiv alldeles för länge.


Så nu undrar jag om det finns NÅGON hemsida där man kan kolla hur mycket gs man har fast att man har varit oaktiv 11 månader.


Tack på förhand!
Föregående tråd
Nästa tråd

12 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 12 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..