×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Powerlevling värt?

Postat av nbz den 16 Oktober 2010, 15:57
12 kommentarer · 158 träffar
Vad tycker ni om det? Om man har jobb (så har man inte så mycket tid) men man har pengar :)


Allt mellan 800-1200kr för en 1-80 sen typ 40-80 för 500kr.


Tänkte köpa 2 gubbar så drygt 2k för kalaset.


(OBS! vi utgår ifrån att man INTE blir blåst, så vi pratar bara om det är värt rent ekonomiskt)

Kina-levling?

38 personer har röstat

12 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 12 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..