×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

combat rog

Postat av ballin den 7 April 2010, 08:52
4 kommentarer · 215 träffar
sup. har tänkt börja med dragonslaying på min rogue, och eftersom hfb är det drygaste som finns ska jag köra combat. nu till mina frågor.


1 : har yxan från fos, men inget slött offhand som har någorlunda hög topdmg. värt att köra på 1.4 daggern (boe från icc hc's) för snabba dp proccs tills jag får ett snabbt yxa/svärd till oh?


2: värt att specca i blood spatter och droppa imp. evis och ha rupture i rotationen efter rupture buffen? värt att tillägga är att jag har 2x t9 setbonusen.


har inte dödat drakar sen bc, så flamers undanbedes :C


tack på förhand, keep on ballin

hfb roligt?

11 personer har röstat

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar