×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Wow DC

Postat av GIEFBBQ den 24 Januari 2010, 10:58
3 kommentarer · 129 träffar
Tjenare, det är såhär att det har hänt något konstigt med min ena char. Igår körde jag malygos och vi klarade vi de och så, sen releasade jag och då fick jag dc som ghost, sen loggade jag in igen, så fick jag dc igen, så jag gjorde så en massa gånger men hjälpte inte. SÅ rsade jag wow, provade rl, uppdaterade addons och sånt. Men fungerade fortfarande inte, och nu fungerar det itne idag heller. Alltså direkt när jag loggar in på den får jag
DC efter typ 5 sekunder, men det fungerar som vanligt att logga in på mina andra chars. Någon som vet vad felet kan vara eller hur jag löser det?
Tack på förhand
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..