×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hunter PVP

Postat av Tyler_Durden den 29 April 2009, 11:19
24 kommentarer · 204 träffar
Tjaswelol

Har spelat mage och warrior nu sedan tidernas begynnelse. Då mages Arcane Expl hade casting time, aja ni fattar, sedan skiten kom alltså.

Har aldrig varit någon PvP fantast och heller inte varit intresserad av det (Kanske just för man suger dase, vad vet jag?). Men iaf, har nu börjat levla en hunter och är snart 80, Och han kommer inte sätta sina feta dvärgfötter i något 24/7 raiding guild ever, nejnej. Det är pvp som gäller!

Så nu, mina damer och herrar. Upplys mig om ALLT som behöver vetas ang. hunter i arena i Season 6 och framåt. Combo, specc, pet, rotation ETC!

Jag skiter också fullständigt i hur hunters har varit i de föregående säsongerna, det är NU jag ska spela.

Hare énna gött!

är wow kul?

48 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

24 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 24 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..