×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Wow problem.

Postat av Snusmumrik_lol den 4 Januari 2009, 20:59
3 kommentarer · 115 träffar
Tjena.

Jag har då ett litet problem, som rubriken säger.
Jag har installerat wow på en staionär dator som jag installerade om igår (3/1). Har laddat ner de senaste drivrutinerna till allt som ska behövas.

Nu till problemet, efter ungefär 20 minuters spelande så blir det som att man trycker ner Alt + Z. Så blir det hela tiden, jag fick en pint screen på hur problemet ser ut lite grann.

http://data.fuskbugg.se/skalma n01/WoWScrnShot_010409_200512. jpg

Det blir som ett slags "flimmer". När det väl har blivit så så slutar det inte förrän jag gör Alt+F4 och loggar om. Det blir helt kass grafik. Jaa, svårt att förklara. Hoppas att det jag har sagt duger.

Kan även nämna att datorn inte är så speciellt bra, runt 2ghz, 1g ram. Men på min laptop fungerar det bra som för tillfället är på reparation. (Den är sämre)

Är väldigt tacksam för seriösa svar.
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..