×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

naxxramas, duger mitt gear?

Postat av Engla den 18 December 2008, 03:09
75 kommentarer · 115 träffar
Hejsan på er. Jo, jag dingade 80 för inte jättelänge sedan och har precis joinat en guild som kör naxx mm, och jag skulle väldigt gärna veta om ni tror mitt gear duger, och om jag kommer kunna prestera.


här är min char, kan tilllägga att jag inte är sub spec längre, utan combat med serrated blades. ( http://www.wowhead.com/?talent =f0eb0xZMgVb00xqru0xRZx0f0h )




http://armory.wow-europe.com/c haracter-sheet.xml?r=The+Maels trom&n=Mendiya



det jag är orolig för är min critchance, den är väldigt låg. kommer det att påverka min dps väldigt mycket, eller är det ok tills jag fått lite nytt gear?



tack för seriösa svar och tips!




kan tillägga att jag inte köpt min gubbe, och att jag har raidat endel på 70. men jag vill endå ha tips och åsikter.




kram på er!
Föregående tråd
Nästa tråd

75 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 75 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..