×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

World of Warcraft

Postat av smiskinat0r den 6 November 2008, 00:23
8 kommentarer · 193 träffar
Godkväll (?) fragbite!

Idag blev jag och polare väldigt wow-sugna och skulle RAFa lite, och då tankade jag patchen osv, fyllde på mitt konto med pengar under tiden jag tankade patcherna.

Men nu helt plötsligt kan jag inte logga in, varken på hemsidan eller på World of Warcraft, och när jag ska ta retrieve password, så står det att mitt password answer är fel, men jag är 100% säker på att jag har rätt.

Har funderat på att ringa till dom imorgon, men vill först kolla med fragbite och se vad ni har för förslag.

Tacksam på förhand!

MVH Berra
Föregående tråd
Nästa tråd

8 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 8 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..