×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Main partners
Swedish partners
Philips Samsung Trocadero


1

Personal Rating

Postat av JoachimleGrand den 13 December 2007, 15:51
16 kommentarer · 162 träffar
tjo, nu när Personal Rating systemet har kommit så undrar jag om man kan "bugga" det genom att två stycken spelar och förlorar sedan när ratingen är typ 1200 så invitar du mig och en till så spelar jag o han och vinner allting för ibörjan när man joinar ett team har man 1500 Personal Rating men det är ju jätte lätt att spela på låg rank och ändå få + i personal rating, fungerar det? hur fungerar systemet?

16 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 16 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..