Hej hej alla på fragbite,och välkommen..
Så här gick händelsen till.
Jag har spelat wow i drygt 2 år nu och jag har en 70 dwarf hunter med lite epix och några blå saker.Och idag då jag skulle logga in på mitt "account" så var det tydligen fel password så jag gick in på "Retrive password" på
WWW.WOW-EUROPE.COM och ett nytt password skickades till mig.När jag skulle logga in så var allt mitt gear borta,så jag öppnade snabbt en ticket och fick prata med en GAMEMASTER.
Nu sitter jag och inväntar svar om min Equipment ska ersättas och jag ska få den samma igen eller om dom bestämmer att jag får gno på utan equipment.Kan inte logga in på accountet för att Blizzard utreder mitt account osv,polaren sa att det skulle ta cirka 1-3 dagar,det sorgliga är allt wow är mitt liv >,< och jag har lagt ner min TID för att få denna equipment för att sedan kunna komma upp till toppen :) ,
men jaja,vad tror ni då fragbite ? att jag kommer få tillbaks allt eller att jag kommer gå utan ?
Ha de bra
Sen finns de ju Red Planet som jag tycker är skön (Måste försöka göra Mars till en beboelig planet, annars går Jorden under)
Typ dem jag kan tänka mig utöver dem du skrev.
Independence day, om du inte redan sett den
fast den kommer ut i november xD