×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Kärlek till sin karaktär

Postat av Snigelgroda den 13 December 2006, 21:38
22 kommentarer · 28 träffar
Har en lustig liten sak att berätta nu, så att jag var så sugen på ha en warrior, hade redan en gnome rogue då som var 60 osv, Och När jag väl hade bytt med en person, så börja jag sakna min rogue som fan, Sakna dom små rosa pippilotterna, hennes blå ögon , osv ;D

Flera av mina polare säger att när man lirar wow då så bygger man upp som en relation till sin karaktär, Jag trodde först det var skit tills jag bytte :P Så jag har nog en liten relation till min gnome rogue :)

Och nej jag är ej datanörd, sitter ej så mkt vid datorn bara när jag ska raida typ, så jag har ett liv också haha ;)

Btw, Har bytt tillbaka nu saknade hon för mkt :]

Har du nån relation lr så till din karaktär ? =) Säg gärna vad det är för Ras / klass och lvl :)

Vad är gott?

66 personer har röstat
Föregående tråd

22 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 22 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..