×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

WoW atm - värt att börja?

Postat av köttbullar den 23 Juli 2013, 22:52
58 kommentarer · 391 träffar
Hej,


Slutade med WoW precis när denna season startade och började med LoL, spelade Resto Shaman vilket jag tyckte var kul tills ''nerfen'' kom och man inte kunde lägga totems när man var CCad vilket gjorde att jag tröttnade. Tänkte börja spela Elemental/Enhancement men så blev det ikke.


Min fråga nu är, jag är sjukt sugen på att börja spela (Stormscale Horde) men för det första så har mina polare slutat spela samt att jag inte har något gear och nästa season lär ju inte komma snart heller?


Ni som spelar Shaman, hur är det? Alla 3 spec
Är WoW fortfarande lika roligt? dvs PvP
Vad är det som gör att WoW är värt att köra igen?

58 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 58 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..