×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

HJÄLP MIG FORT ! ;(

Postat av Giftigkatt den 16 December 2009, 04:25
19 kommentarer · 136 träffar
Hej ! För någon dag sen fick min dator spatt. texter försvann och alla bokstäver blev osynliga. När jag startade om datorn så hade allt ändrats, bokstäverna är mycke tjockare än vanligt ,grafiken i cs ser konstigt ut

PROBLEMET : efter detta har cs blivit helt fuckat, det stora problemet är, att när jag rör musen i cs, så blir det en liten delay på typ 0.2 sek innan gubben rör siktet. går inte att aima överhuvudtaget tack vare det.

Jag har en ny bra mus ( razer deathadder ) så den är det ej något fel på. Kan inte fortsätta spela cs innan jag åtgärdat det här eftersom det är sjukt störande och går inte att aima.

hur får jag bort det ? VÄLDIGT tacksam för svar

hur fan gör jag ?!

23 personer har röstat

19 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 19 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..