×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Counterstrike problem

Postat av aIem- den 27 Oktober 2009, 08:04
3 kommentarer · 32 träffar
Chacha, har här ett ganska irriterande problem som lyder:

Jag kör med 1280x960 i windows.
Och 600x800 i cs. Startar jag nu counterstrike med 1280x960 så får jag köra cs i windowmode, detta har jag försökt ändra hur länge som hälst, så jag får helt enkelt gå in på windows och ändra till 600x800 varje gång jag ska spela... Hur fixar jag så att skärmen/datorn ställer om sig själv? Det funkar på alla andra spel.


Problem två: Sökte för ett tag sen efter vilken fil jag ska öppna för att manuellt ändra storleken, fonten etc på min saytext etc i cs. Hittar inte tråden/filen, vilken är det?


Jag är pj och 12 år, chacha. Jag stavar som en jävla fittklick, tack och hej :)
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..