×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

neddar hjälp

Postat av Bannlyst iNorge den 20 September 2008, 22:47
12 kommentarer · 143 träffar
sho nu är det såhär att jag skadade min fot i förrgår o går nu på kryckor och när jag skulle åka o röntga foten så fick jag en turk som var s.k "doktor" och sa att jag hade stukat ledbandet, och då gav han mej ett piller som ger mej diarr'e så nu undrar vad jag ska göra för jag har typ skitit 10 ggr idag, och denna tråd tog typ 5 min att skriva pga toaletbesök.


men till topic: mitt rum är väldigt långt ifrån toan (DET ÄR TYP 10 METER) och det är ganska långt med kryckor det ligger liksom spannar på vägen ifall jag inte skulle hinna men jag orkar inte det är ju skitpinsamt att bara sätta sig o skita utanför rummet liksom!


vad ska jag göra för att inte behöva gå så långt??
Föregående tråd
Nästa tråd

12 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 12 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..