vet att detta är en "gammal tråd" men jag förstår inte riktigt.. ligger på 60 fps och 20 ms, men laggar inte ett skit. vill bara nå upp till 100. Alla säger: Stäng av V-Sync
Hur stänger man av V-Sync på ett GeForce 7800 GS? är inne på NVIDIA Control Panel men hittar ingenstans.. kan ngn hjälpa pls? seriösa svar..
Skrivet med min Android-mobil
#6 Tack :) ska tänka på det
#12 Jag beklagar :(
Du lär förstå vad jag menar när någon nära till dig dör
beklagar :(!
Skrivet med min Android-mobil
dessutom är gamlingar som dött inget oväntat så inte direkt som om hans småsyskon eller dyl skulle trillat av pinn
men eftersom du saknar dödsrutin tror du att allt som dör runt omkring en är samma sak. gamlingar, husdjur och dyll dör som flugor så inget att bry sig om, händer hela tiden de har levt sitt liv osv inget att slösa tid på
Ja jag tycker det är samma sak, orsaken av ett dödsfall kan sannerligen variera, därav också sorgen. Men om någon i min närhet dör skulle jag inte sörja mindre om det var naturens gång eller en olycka.
Varför drar du in flugor i det här? Du är bara en idiot som fått säga ditt, vilket du gjorde i #13, #17, vilket också bevisar hur jävla okänslig och iqbefriad du är.
bara för att jag har mer dödsrutin...
finns mediciner för överkänsliga/överempatiska människor som du... prova xanor...
det var dom mest onödigaste kommentarerna jag sett i en tråd nånsin.
håll käften och sköt ditt ist.
#29 1+
Ang flugorna så får du väll prova lite andra builds, I dunno :p
Skrivet med min iPhone
u mad brah?
kmr där med 61k hp och tror man är ngt...ASSÅ DET ÄR HELT SINNES!
leave game och rejoina