×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

GUL-GRÖNT BLOD [allien?]

Postat av tortilja den 21 Maj 2008, 21:25
15 kommentarer · 123 träffar
tjenare Fb-are, jag har ett problem. När jag formaterade datorn så installerade jag om steam och cs, och efter det har jag haft gul-grönt blod (har även installerat om cs och steam nårra gånger men inte funkat). läste på en sida att man kunnde skriva violence_hblood 1
violence_ablood 1
och det funkade!, men när jag skriver in det och sen går ur och in så har det ändrat sig.. sen skrev jag in det i configen och gjorde den skriv skyddad, men det då går det inte att ändra nått annat i spelet.. så snälla FBare hjälp mig!

tack på förhand
Föregående tråd
Nästa tråd

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 15 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..