×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Varför just Heaton?

Postat av t2k den 8 April 2004, 22:03
629 kommentarer · 216 träffar
Fattar inte riktigt varför människor har något emot snubben? Han är bra på sin sak, han INTE fet och han äger just Dig, japp dig!


De senaste dagarna har jag sett i forumet att människor hela tiden kränker Heaton och påstår att han är fet...undrar om just du hade vågat säga det rakt i ansiktet på honom...FEGIS!


Att vara avundsjuk är inget fel men att sen reta och skriva dåliga saker om en viss person är inte ett dugg schysst....tänk lite på detta.



BTW admins- §2 Personangrepp är förbjudet.


Till personangrepp räknas alla nedlåtande uttryck eller ord riktade mot en specifik individ. Ex: "Jag tycker annorlunda, idiot."


Gör något åt saken....



[gammal tråd men ändå cool]

629 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 629 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..