×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

GO, Låg grafik=slutar svara

Postat av bubbeli den 6 Januari 2014, 02:07
7 kommentarer · 532 träffar
Tjenare, när jag lirar GO på 4:3 med svarta kanter och 800x600/1024x768 så slutar spelet svara vid helt random tillfällen ibland. Ibland kan det fungera ett helt game utan problem, ibland kan det sluta svara vid 5 tillfällen under ett game. Riktigt irriterande, detta händer dock inte när jag spelar på hög/högsta upplösning. Någon som vet hur jag kan lösa problemet utan att spela på högre upplösning ? =) tack på förhud.


Diskussion: Har ni haft några problem med GO ? och isåfall vad ? för har hört att det är väldigt mycket "buggar" med spelet.

7 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 7 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..