×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Ang min mus

Postat av Konflikt|Hypro den 17 December 2011, 04:18
6 kommentarer · 880 träffar
Tjena jag har en fråga kanske en konstig vad vet jag. Klockan är mycket :)
Jag har alltid undrat om ja haft accleration OBS! ja vet commandos i lanch options osv, och kryssa av i mus inställing. Så det är inte därför.


Utan jag undra om det kan vara själva musen som är sönder eller smuts under eller liknade. För idag så prova ja min polares mus och då stängde ja av hans i mus inställing. Och när ja drog hans mus bara lite åt sidan, så hängde musen med. När ja drar min mus åt sidan drar musen åt helvete.


Och när jag bara drar lite grann så är musen på andra sidan redan. Detta fråga jag för det är onödigt o köpa ny om det inte är därför eller liknade


Har en logitech mx518/ Tack för svar
Föregående tråd

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar