Olagligt att gilla killar?
Jag gillar killar och jag är kille. Men jag vågar inte berätta det för nån jag känner osv för det känns som att det är nåt olagligt vilket det inte är?
Så jag undrar hur jag ska komma över denna känslan jag har om att det är olagligt :/
Mvh En kille som gillar andra killar
Vadå olagligt?
ska bögeri bli olagligt?
Vilket land bor du i?
Tråd anmäld
vad är det för svar du söker?
du får väl knulla vem du vill, det är inte olagligt. eller jo, om du över 20 och knullar barn och med barn menar jag alla som är under 18.
men annars får du sätta på vem du vill. det är ingen som kan säga något om det.
tyvärr, jag har ingen stake mellan mina ben
nej man får inte knulla med folk som är under 15 när man är över 20.
däremot är det lika äckligt enligt mig att någon som är över 20 sätter på någon som är under 18, ja? ;>
ja vi kan prata om ditt bögeri
i mina ögon är det äckligt.
apa
Kvinnor <3
Du får tycka de du vill, jag får tycka det jag vill.
#30 du får göra vad du vill. men tänkt dig en tjej
http://www.google.se/imgres?im gurl=http://2.bp.blogspot.com/ _0hNoEm2F_Hk/TSJsD19rduI/AAAAA AAALcQ/BMy5XFEHWX8/s1600/taylo r_swift.jpg&imgrefurl=http://l ivesports24tv.blogspot.com/201 1/01/taylor-swift-biography-ne ws-profile.html&usg=__p4SAq0iN UYflLGg0nmFrRAPHjRc=&h=490&w=3 76&sz=47&hl=sv&start=0&zoom=1& tbnid=USTmhldIIivDwM:&tbnh=134 &tbnw=103&ei=EdlZTfSQApL34Abti rGbDQ&prev=/images%3Fq%3Dtaylo r%2Bswift%26um%3D1%26hl%3Dsv%2 6sa%3DN%26biw%3D1920%26bih%3D9 79%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1& iact=hc&vpx=1158&vpy=346&dur=3 03&hovh=256&hovw=197&tx=70&ty= 142&oei=EdlZTfSQApL34AbtirGbDQ &page=1&ndsp=79&ved=1t:429,r:3 3,s:0
fyfan :D Snälla släng inte bort din framtid.
du kommer ändra din uppfattning om att vilja vara gay när du fått taemot kuk i röven.
Det är inte kul kan jag lova
#44 Du får akta dig.
Skrivet med min Android-mobil
Glad för dig att du står för det #0!
Jag har absolut inget emot homosexuella men jag skulle inte säga att jag gillar det heller.
OnT : Nej det är inte olagligt :)
Skrivet med min Android-mobil
Dock kan det vara ganska svårt att komma ut med det,
Kämpa vidare!
Annars kan du prata med en kurator eller något så får du prata om det med någon.
Skrivet med min Android-mobil
troll
2010-07-06 05:50 Bytte från I LOVE KAKTUS
Ont; prata med en kurator eller en familjemedlem. Det kommer kännas bättre bara du får dela dina tankar med någon. Lycka till!
Skrivet med min Android-mobil
HERRARNAS / DAMERNAS / BÖGARNAS ?
nej till faggots