HALLÅ
Jag söker en video vad jag kommer ihåg på två grabbar.. De är väl runt 12-15 iaf, en pipis filmar en annan snubbe som snackar om att han ska "döda" någon, typ "Emil blabla ska dö". Sen kastar han in en pinne i väggen, de pratar förövrigt skånska, och bryter som blattar! :D)
Hjälp mig hitta snälla, tack!
edit; credZ till #2 ;PPPPP
http://www.youtube.com/watch?v =vAM-Lg5sKVc
Ont: Jag gillar det inte.
Fragbites Regler;
§3 Diskussion om fientlighet mot människor med en viss etnisk bakgrund är förbjudet.
Lyssnade på en väldigt intressant föreläsning av EXPO härom dagen och tycker du borde se efter vad de står för :).
http://www.imdb.com/title/tt02 06634 /
#2 Du kanske borde läsa på mer om EXPO? Din intelligens för övrigt lämnar en hel del att önska. Du tolkar videon på alldeles fel sätt och det var knappast krigsskadade invandrare som var på agendan utan snarare hur Islam sprider sig i Europa och får ett allt starkare och destruktivare fäste. Guuuud, varför försöker jag ens hålla en vettig diskussion..
Jag har varken nazistiska eller superrasistiska åsikter utan är mest neutral i ämnet, jag orkar inte slösa alltför mycket energi.
Jag bara undrade. Människan och religionens historia bevisar ju att två religioner inte kan existera under samma tak så vad händer när Islam får allt större fäste i Europa? Det är den kollisionen jag ville diskutera och konsekvenserna detta kan få.
#6 Robinski, hahah, dig tänker jag inte ens diskutera med, Du är så intelligensbefriad individ så hälften vore nog! Håller dock med dig om att idioten som lagt upp videon är väl extrem och verkar sakna en del hästar i stallet. Det är dock inget OREALISTISKT scenario helt och hållet även om det inte lär ske i samma grad. Konflikter är ju dock oundvikliga?
#6 +1!
#1 +1 btw