×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Ryanair på Tisdag då.

Postat av Puscifer den 1 Augusti 2009, 15:29
20 kommentarer · 52 träffar
Så, ska ut och resa till England på tisdag med Ryanair. Har en fråga som jag söker svar på dock.


Enligt min biljett reser jag från Stockholm 10.00 och landar 11.20. Men med tanke på att allting är skrivet på engelska, och jag reser till england så undrar jag om det är 10.00 svensk tid eller engelsk tid.


Och, när vi ändå är igång. Ni som rest med Ryanair tidigare, måste jag lägga till någonstans att jag vill ha med bagage också, eller ingår det i biljetten? Står bara att jag får ta med 1 cabin bag (dvs. väskan jag får ta med ombord personligen), alltså ingenting om den stora väskan jag checkar in med.



Tack. >:(.
Föregående tråd
Nästa tråd

20 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar