×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Mitt första förhållande

Postat av god-is-an-astronaut den 21 November 2007, 15:01
34 kommentarer · 214 träffar
Yes, har äntligen blivit tillsammans med en sjukt underbar flicka, efter många års singelliv :) de har varit massa flickor på g, men antingen har jag eller dom inte haft några känslor, så de känns gött att man äntligen funnit någon där allt är perfekt :)
Men nu till lite frågor (jag vet att de är inviduellt hur alla tjejer känner och tänker, vill bara ha era åsikter)

- Vi har varit tillsammans i 1 vecka, hur länge tycker ni att jag ska vänta till att ta steget till sex? (båda är 17 och oskulder)

- Hur ofta borde man träffas? Vill helst inte att någon av oss tröttnar liksom, 2-3 ggr i veckan?

- Aktiviteter man kan hitta på? De har blivit mycket film, promenader, fester och så tillsammans, men skulle vilja ha lite mer "udda" tips, missuppfatta mig inte bara.

- Saker man ska tänka på som kille/ övriga tips för ett stabilt förhållande ? :)


Jag vet, lite löjlig tråd men.. ah, vill bara att de här ska gå bra :)

Tjejer?

127 personer har röstat
Föregående tråd

34 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 34 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..