×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
1

Sluta dissa oss skinheads!

Postat av Perserkatten den 18 April 2007, 08:11
143 kommentarer · 350 träffar
http://www.youtube.com/watch?v =jr97lOojs18&mode=related&sear ch

Kolla den där länken. Vilka har gjort den där filmen och hur kan den få ligga kvar på youtube? Den ger ju intrycket av att vi skinheadas startar bråk mot vanliga datanördar helt utan orsak. Tänk om någon hade gjort en liknande film fast skinskallen var invandrare istället, då hade det blivit ett JÄVLA liv.

Någon här måste känna igen de som är i filmen, jag skulle nämligen vilja ha ett ord med dem och sse trill att de tar bort den ifrån youtube.

Den är dessutom kriominell eftersom den uppmanar till våld.
Föregående tråd

143 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 143 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..