×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
1

Är kär i tränare hjälp

Postat av Låst konto 235086 den 9 Juni 2012, 19:43
2 kommentarer · 868 träffar
För en stund sedan så satt jag framför tv med min bror och tänkte titta på matchen mellan Holland och Danmark. Under nationalsången så zoomade de in den Danska tränaren och då pirrade det till i min mage och min penis började " pulsera " i kallingarna. Jag började svettas lite lätt och blev på kåthumör och då slog det mig att, vad fan sitter jag och tänker på? Kändes som att jag blev upphetsad av att se honom och nu känner jag mig konstig. Jag får nästan anstränga mig för att inte surfa in på google och kika på bilder som förställer honom.


undrar om någon annan här på forumet har fått någon sjuk " upphetsning " av någon person som ni inte " borde " bli upphetsad av. Dela med er isåfalll.

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..