Tja! Är så att jag på jobbet har hört ett antal personer åka runt på truckarna och lyssna på nån typ av svensk hiphop, det enda jag kommer ihåg från texten är "kommer aldrig" vet inte om det är "lämna" som kommer efteråt, hittar bara mongolåtar när jag söker på de iaf. Oavsett så är låten i bra fart och inte nån seg jävla Anton och Affe låt. Så nu vänder jag mig till proffsen här, garanterat någon som sitter och trycker på den, verkar poppis :)
obs: i mitt huvud låter de typ såhär ".... aj aj aj aj kommer aldrig lämna"
Vi utgår från ett Hockey VM där Sverige varit sämst men har ryckt upp sig på slutet.
Bra jobbat Finland. Dem vann ju sin grupp till skillnad från oss.
Riktigt p12 att sjunka till deras nivå.
Tack hej
#4 Klart vi inte behöver, men att fixa roliga bilder är inte att bete sig som skit..
att bara skjuta på mål räknas inte, pucken ska gå I mål också :)))
#6 Är inte att bete sig som skit bara för man gör lite nedvärderade bilder om dem!
Vi får inte glömma bort att det var en bråkdel av finnarna som höll på o beefade med norrlänningarna som ville göra sig märkvärdiga. Familjen är finnar håller på Finland o var glada för VM 2011 men come on.. Man behöver inte sjunka lågt!
#15-16 Hade jag helt missat, men trådens syfte finns fortfarande kvar. Om ni tar illa upp så får ni gärna gå vidare till en annan tråd!
Skrivet med min iPhone
Vilket jävla sopland, den ända sporten dom är "okej" i suger dom i. Hahahahahaha vilka losers
Ont. skönt att slå finnarna :)
Skrivet med min Android-mobil