×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

projektor problem!

Postat av lWlFredlund den 11 Juli 2009, 16:19
4 kommentarer · 81 träffar
tjena

har läst manualen till projektorn, men jag fattar inte riktigt, lamptiden som står i menyn, är det lamptiden kvar eller är det sålänge lampan har använts?

och ifall att det är så att det är lamptiden kvar, kan någon förklara varför projektorn inte lyser på lampknappen och inte heller visar något meddelande på skärmen om det nu (som det står) är 139 timmar kvar?


då även manualen sa att projektorn skulle visa meddelande och att lamp indikatorn skulle lysa när man hade haft lampan igång i 1800 timmar?

Det är en panasonic, inte säker men tror det är modellen;
Model number: PT-AE3000E

tack på förhand.
Föregående tråd
Nästa tråd

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..