×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Nya big bang theory avsnittet[spoiler]

Postat av Hemsk den 29 September 2012, 17:03
22 kommentarer · 202 träffar
Hej.


Nu när nya säsongen av big bang theory har börjat så vill jag höra era åsikter kring det nya avsnittet.


Själv tycker jag att det var ett udda och inte så roligt avsnitt, det känns som att detta skulle kunna vara sista säsongen.


Under comicon 2012 så sade chuck lorre att det kommer vara en kärleksaffär för Raj. Och nu när han "flörtade" med stuart så känns det som att det kommer bli en homosexuell kärlekssaga mellan de två. Någonting som "really rustled my jimmies" så att säga.
Vad är era åsikter kring det?


Också allmän tråd om the big bang theory. Om någon har något de skulle vilja ta upp angående serien så varsågod.

22 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar