×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Tjej på G

Postat av freddaN__ den 29 December 2010, 19:14
39 kommentarer · 232 träffar
Tjena, jag är en grabb och är kär i en tjej.


Första gången jag träffa henne var hemma hos henne på en förfest med min polare och hans flickvän (Hon är hennes bästa polare typ) och vi hade skojj och så men inget precis hände.


Sen dess har jag sett på film med henne och min polare + polarens tjej 2 gånger, en gång hemma hos henne och en gång hemma hos min polare men har riktigt inte vågat "ta steget" eller göra något, vet ju inte om hon gillar mig?? vill inte skämma ut mig..


Så, jag ska vara med henne på en nyårs fest och med mina polare, kan någon ge tips på vad jag ska göra? Har inte riktigt våga smsa henne och sånt men har hennes nummer :P hon sitter knappt på MSN bara facebook + blogg.


Så fragbite, vad ska jag göra? :)


Hon är 95a jag är 93a :P
Föregående tråd
Nästa tråd

39 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 39 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..