Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Fragbite Masters will be back
1

Tjej ska komma över, tips!

Postat av paltpelle den 1 Juli 2014, 18:33
29 kommentarer · 1 760 träffar
Fragbite, hjälp mig!

Nu äre så att jag har bjudit över en tjej till mig på fredag. Vi har bestämt att det blir någon skräckfilm (the old trick) och sen att vi beställer någon pizza och tar det chill bara framåt kvällen. Men skulle behöva tips på lite spontana saker det finns att göra förutom det och kanske lite icebreaker-tips, råd, filmtips osv allt uppskattas!
Har bara träffat hon 2 gånger innan och det blir första gången hon är hos mig så det är ju viktigt med första intrycket!

Disk; Hur var din första riktigt "dejt" med en tjej? Gick det bra?

Seriösa svar uppskattas! ;)
Föregående tråd
Nästa tråd

29 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 29 kommentarer

Skriv en kommentar