×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
0

Kär i youtube tjej ;/

Postat av Gyllenestrupen den 25 Maj 2014, 20:52
66 kommentarer · 4 227 träffar
Tjenixen.

Så satt o slösade bort mitt liv på tuben som vanligt, och BAAM så såg jag nog den finaste tjejen jag nånsin sett, iaf om vi ska snacka om ansiktet.

Då jag nog aldrig kommer att få träffa henne då hon bor i murica och hennes identitet är totalt okänd så får jag väl nöja mig med att titta på hennes face.

Hur skulle ni beskriva denna tjejen? Är hon sexig, söt, het, gullig, snygg eller baxig? Skulle ni velat gifta er med henne, dvs är hon tillräckligt attraktiv för er? Sen så är jag smått osäker på hennes ålder, tippar på att hon är mellan 18-25, vad tror ni?

Här är en bild ifrån klippet och själva klippet.

http://oi59.tinypic.com/24wgcnl.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=ZIzFCttBn08#t=149


Har jag bra smak på brudar?

320 personer har röstat

66 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 66 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..