×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Chassi front usb poppar upp hela tiden?

Postat av removedd den 28 September 2013, 06:54
3 kommentarer · 498 träffar
Har ett fractial design r3 chassi som jag stör mig grovt på pga 1 jävla sak

1. Har en usb enhet kopplad jämt pga extra lagring (front panel). Har även headset kopplat i en frontpanel då högtalarna är kopplade bak för att slippa springa bak varje gång jag ska byta. Iallafall så poppar random rutan upp att jag ska välja enhet som satts in i datorn?

tex sitter och spelar så tabbas allt ner och rutan med "which device did you plug in" kommer upp typ som att det glappar trots att skiten sitter bra. Händer även ofta att när jag stoppar in ett usb minne så slutar alla andra usb saker i frontpanelen att fungera

fattar nada av detta problemet och det har vart så trots att jag formaterat. Är det nån bugg i r3 chassit och realtek drivrutinerna
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..