×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Orolig över snoppen!

Postat av idEEkay den 5 Februari 2013, 13:25
18 kommentarer · 228 träffar
Tjena!


Jag har dejtat en tjej nu i över 3 månader och vi har haft sex ett par gånger. Allt har funkat fint osv tills nu..


Nu så slaknar han innan jag ska köra in den, man är skit upphetsad och man har haft ett kanon förspel osv, men när det är dax för krig så får bara lägger han av.. Det är riktigt pinsamt och hon känner sig osexig för hon tror att det är hennes fel..


Någon som vet vad felet kan vara, har googlat lite men det ända jag fick fram var att det kunde vara prestationsångest, men det borde jag ju inte ha eftersom vi har ju haft sex flera gånger innan?


Tacksam för svar


/Slak krigare
Föregående tråd
Nästa tråd

18 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 18 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..