×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hittade död mus

Postat av zomgwtfbbq den 20 November 2012, 17:04
24 kommentarer · 237 träffar
Tja


När jag gick hem ifrån skolan idag så hittade jag en död mus längs trottoarkanten. Så känslig jag är så tar jag upp den och lägger den i min påse jag hade med mig ett äpple i.


När jag kommer hem sätter jag mig vid köksbordet och undersöker musen. Sitter där i nästan en och en halv timme så kommer far hem och ser mig där, sitta med musen på bordet, blodigt och kladdigt! Han anklagar mig då för att ha ÄTIT musen och att det är farligt (tydligen giftig mus). Fan äre för fel tänkte jag, jag skulle väl aldrig käka en mus svarade jag.


Han blir lite orolig och börjar fråga mig saker som om jag vore psykiskt sjuk eller något.


Fragbite, vad ska jag göra? Har inte ätit musen men han tror mig inte.

Tack!


EDIT1: Här har ni bild på musen! http://imgur.com/CrY5N

Gjorde jag rätt?

34 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

24 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 24 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..