1337 Bites! :)
http://img124.imageshack.us/img124/8549/1337bites4ev.jpg
Vill du ha en snigel på ögat?
...men gud vad kul att du hittade ända ner hit (notera att jag skrev ända istället för enda, allt för att skruva till det hela, hoppas du tyckte det var roligt). Du måste vara alldeles slut i fingret efter allt detta scrollande. Därmed ska jag vara riktigt snäll mot dig och rekommendera en väldigt god massageklinik.
http://www.raismasmassage.com
Jag har varit där väldigt många gånger. En gång bröt jag nämligen näsbenet efter jag spelet "fia med knuff" med min morfar. Jag vann och han blev sur resten kanske du kan lista ut själv. Jag såg ut som en anka i flera år och hade mycket svårt att få till det med det kvinnliga könet, jag kunde inte ens gå in i damernas bastu på badhuset utan att bli utslängd. Livet var tufft och jag gick i tankar om att skaffa silikonbröst för att kompensera mitt fula ank liknande yttre. Som tur var så ringde en telefon försäljare och tipsade mig om löspenisar, jag sa dock att ingen löspenis kan få mig att känna mig som människa igen därmed ledde samtalet till Raismas massage. Jag gick dit och och dem lade en gurka på min näsa och nu är jag helt återställd.
Gå dit vettja! Om inte så får jag önska dig all lycka i livet och vem vet kanske vi möts i en mörkgränd någon gång och kalasar på ett bananskal från närmsta container och diskuterar livet.
//David