×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hemsida - Kritik & hjälp önskas

Postat av Knattdesign den 29 September 2008, 21:33
15 kommentarer · 83 träffar
Hejsan,

jag sitter här och håller på med min hemsida. Hemsidan är tänkt som en portfolio, och helt enkelt en sida där jag skall visa upp lite saker jag gjort. Sidan skall även innehålla lite kort fakta om mig själv och diverse sådana saker.

Just nu sitter jag fast lite i arbetet, och är inte riktigt nöjd men tycker ändå resultatet är helt okej. Men som sagt, söker tips och annat som kan ändras.

Sidan är:
http://www.knoddis.se

Saker jag vet jag borde ändra är logotypen. Den är inte snygg som den är just nu.

Skulle även behöva hjälp hur man enkelt och snyggt strukturerar upp CSS-kod. Någon som har några tips där med?

Tacksam för all hjälp jag får.
Föregående tråd
Nästa tråd

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 15 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..