×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Länkar - Dreamweaver - Hjälp?

Postat av MastriX den 2 April 2013, 22:51
15 kommentarer · 253 träffar
Jag har nyligen satt igång att bygga hemsida i Dreamweaver, har hållt på lite med detta innan för nåt år sedan och fick upp intresset nu igen.


Jag har en meny till vänster på min sida, där jag lägger de länkar till olika sidor (inom min sida). Värt att nämna är att jag använder ett template. Problemet som uppstår är att när jag väl testar hemsidan och länkarna på den, så blir länken en popup istället för att sidan bara uppdateras. Detta händer bara en gång, om man fortsätter klicka på länkarna i popupen så funkar det utmärkt.


Någon som kan hjälpa mig?

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 15 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..