×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

touchen funkar inte

Postat av kondom olle den 25 November 2012, 20:20
14 kommentarer · 289 träffar
hallå, nu är de så att jag trillade i snön som precis lagt sig över gatorna och jag hade mjukisbyxor på mig så de kom in en hel del snö i i fickan där mobilen låg(lg optimus 4x hd), och nu har touchen slutat fungera. har tagit ur batteriet startat om den men den funkar ändå inte, så snälla hjälp mig. då jag gillar telefonen och den är relativt ny osv


tack på förhand :)

EDIT: den har nu legat i en ris påse i 30h på ett element, men den funkar inte ändå. när man ska starta den så vibrerar den i säkert 4 sekunder och hem-,tillbaka- och menyknappen lyser men skärmen är helt svart. antar att skämen är kortsluten.

ios vs android

17 personer har röstat

14 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 14 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..