×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Mobil hjälp

Postat av n0lladxD den 30 Juni 2012, 20:47
0 kommentarer · 385 träffar
Tjenare, behöver lite hjälp med min telefon.. När jag startar den så skriver jag in pinkoden och det vanliga men när allt ska ladda så kommer det en ruta upp så står det "programmet start process com.sec.android.app. tw launcher har stoppats oväntat".


Jag har googlat lite och folk säger att man kan reboota i inställningarna. Men grejen är att jag kan inte trycka på någonting på telefonen det är som en popup som inte går att få ner.


Jag har testat att göra en factory change med hjälp av att hålla volym knappen ner och up och powerknappen men funkar inte heller.




Så vad kan jag göra? hjälp

0 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 0 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..