×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

YouTubeproblem - Alla webbläsare

Postat av Thyme den 10 Mars 2011, 21:05
2 kommentarer · 300 träffar
Helt plötsligt tidigare idag så falljerade YouTube totalt för mig och nu kan jag bara se en video åt gången innan jag behöver rensa ut all internethistorik för att kunna se ett nytt klipp. Vad som är felet vet jag inte riktigt men det lutar väl åt Adobe Flash player då felet uppstår i alla tänkbara webbläsare, IE, FF, Safari, Chrome...you name it!


Så nu undrar jag om det finns någon vettig själ som vet hur jag ska lösa detta. Har redan installerat om webbläsarna och Flash Player men inget hjälper :/


EDIT: http://data.fuskbugg.se/skalma n02/Youtube_fail.jpg
Föregående tråd

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar