Hej fb:are. har ett problem med fraps. det är så att när jag rippar över en demo med gameplay med fraps så får jag aspect ratio 5:4. detta är inte någon inställning som finns synlig någonstans i fraps att ändra på. när jag sedan komprimerar dom enorma fraps filerna så har jag 16:9 som inställning för komprimeringen men detta hjälper mig ändå inte.
Hur gör jag för att "frapsa" i en aspect ratio av 16:9 ev 16:10?
Om det hjälper så använder jag "Beepa Fraps v3 2 3 Retail ZWT"
fyll i allting där, det är snabbaste settet, telefon samtalen funkar inte på 5 öre, för mig när jag ringde svenska linjen så pratade dom kinseiska.
fyll i cd - key M.M
dock lite slarv att inte ha secret question ;)
Har dom hackat din mail och bytat mail?
Sweden: 0200 897074 (free)
http://www.wow-europe.com/en/s upport/accountbilling.html
Jag blev hackad för några dagar sen, skriv ett mail om vad som har hänt och sen skickar du in en bild på ditt ID-kort! :)
#7 jag försökte svara på SQ men gick inget vidare försökte stora OCH små bokstäver och diverse varianter ingen fungerande.
#9 har ringt som en jävla dåre deras kö är sönder bombad och har inte ens kunnat hamna i kön 2 dagar irad.
#11 hur lång tid tog/tar det? har inte så jätte bråttom men OM(?) man kan ta det via telefon går det inte snabbare?
skriver och stavar som en kratta bjuder på allt sådant, och tack för alla svar hitils
Om du inte har SQ så tar du bild på ditt id-kort och bifogar bilden.