×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Win7 setup crash

Postat av Emojavel den 23 Augusti 2009, 13:21
10 kommentarer · 36 träffar
Okej nu är det så att jag har ett litet problem med att installera win7. Jag bootar från CD etc. och de kommer upp "Windows is loading files" Men efter det så står det "Starting windows" Och en snygg windows logga kommer fram. När det har laddat ett tag så blinkar allt som sitter i med någon form av USB och datorn stängs av.

Startar jag datorn efter det bootar den inte ens, men startar jag om den ytterligare en gång så står de att windows inte stängdes riktigt senast bla bla start in safe mode bla bla, ni fattar.

Någon som kan veta vad det är för fel och kan hjälpa?
Tacksam för svar!
Föregående tråd
Nästa tråd

10 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 10 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..