×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

nätverkskabel ej ansluten

Postat av liquisoLe den 27 Maj 2009, 16:08
5 kommentarer · 198 träffar
Hej!


Har ett mycket störande problem, ofta när jag surfar eller bara är på msn så ploppar det upp "nätverkskabel ej ansluten" titt som tätt, ändå kan nätet fungera, men ibland crashar det i samma väva som meddelandet kommer upp.


efter att nätet crashat tar det kring 30sek så fungerar det igen, och sen händer det igen om jag surfar lite.


om jag t.ex uploadar en bild på fuskbugg dör det genast, men cs kan jag däremot sitta och lira problemfritt så länge jag inte surfar samtidigt..


Har formaterat datorn, då jag trodde det var något virus men det var det tydligen inte. Har även installerat nyaste LAN drivers, och nätet fungerar utmärkt på min laptop som jag använder i samma modem.


TACKSAM FÖR GIVANDE SVAR! :) :(


MVH liquisoLe!

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..