×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

photoshop probs

Postat av Jajjaman den 6 Juni 2008, 08:21
7 kommentarer · 22 träffar
Jag har både testat att installera om samt reparera dock utan några större framsteg, vidare till mitt problem.



Har använt mig utav photoshop cs3 ett bra tag nu men tiden före satt jag och pillade i cs2 och eftersom att jag finner det mycket behagligare så valde jag att avinstallera cs3 för att sedan installera cs2. Det är när jag använder mig utav gradient tool som mitt PS inte gör som jag vill, det laddar och minnesanvändningen stiger skyhögt, efter en tids väntande laggar skiten upp totalt och som sagt jag har redan testat ominstallera och dyl utan framsteg.


Någon som sitter på lösningen? väldigt tacksam för hjälp omgående.



edit: installerade cs3 på nytt och problemet kvarstår, här har ni en print på gradient som laddar bara ett ex så ni fattar.


http://data.fuskbugg.se/skalma n01/---mhm.JPG


Det är där efter photoshop hänger sig.
Föregående tråd
Nästa tråd

7 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 7 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..